Copyright 2009 Tutku
       Yatak koruyucu (alez); 1995 yılında ülkemizde ilk defa firmamız tarafından üretilen, su geçirmeyen, yıkanabilen, hijyenik bir üründür.

       Üst yüzeyi kasarlanmış 100% pamuktan; alt yüzeyi ise su geçirmeyen, mikro düzeyde hava geçirme özelliği bulunan, yıkamaya ve deformasyona dayanıklı esnek malzemeden yapılmıştır.

       Pamuklu üst yüzeyi çarşafınızın kaymasını önlerken, alt yüzeyi ter ve bunun gibi vücut sıvılarının yatağa geçmesini önler, hava geçirme özelliği sayesinde ise asla koku yapmaz ve terletmez.

       Böylece, yatağınız uzun yıllar ilk günkü kadar konforlu ve hijyenik olur. 

       Yatak koruyucu (alez) bu ürünümüzün, 10 yılı aşkın süredir, misafirhanelerde, otellerde, hastanelerde ve benzeri kuruluşlarda güvenle kullanılıyor olması haklı gururumuzun en önemli kanıtıdır.

       Firmamız, sizlerden gelen talep ve beğeni üzerine, ürünün kullanım sahasını genişletmiş; aynı özelliklere sahip yastık kılıfı ve masa moltonunu da piyasaya çıkarmıştır.

       Yastık kılıflarımız; yastığın üzerine bir kılıf gibi geçirilerek düzgün bir görünüm sağlar, yastığı ter ve bunun gibi vücut sıvılarından korur ve bu sıvılar dolayısıyla oluşacak kokunun yastığa sinmesini engeller.

       Masa moltonumuz; yuvarlak masaların etrafına dikilen lastikli amerikan bezi, kare ve dikdörtgen masaların dört köşesine dikilen lastikler sayesinde masanıza tam olarak oturur. Bu sayede masa örtüsü kaymaz ve düzgün durur, yemek sırasında dökülen sıvılar anında emilir ve mobilyanız korunur. Ayrıca yemek sırasındaki gürültü kirliliği önlenir.

       Ürünlerimiz istenilen şekil ve ebatlarda üretilebilmektedir.